fbpx

RABOBANK schenkt 2 AZ wedstrijdshirts voor de veiling

Rabobank schenkt 2 AZ ingelijste -door de aanvoerder Teun Koopmeiners gesigneerde wedstrijdshirts Deze zijn voor de veiling van het inloophuis Medemblik op 4 februari. Vandaag werden ze overhandigd aan het inloophuis door Cor Pronk van de RABOBANK Uiteraard op 1,5 meter afstand. Bieden kan op www.veiling.inloophuismedemblik.nl (zijn geveild)